Про магазин


Про магазин: На нашому сайті представлений великий вибір сейфів та різноманітних шаф , як нашої фірми ТМ «Лука Сейфи», так і відомих зарубіжних виробників.

СЕЙФИ

ШАФИ МЕТАЛЕВІ

МЕТАЛЕВІ КОРОБКИ

ОФІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

СЕЙФОВІ СХОВИЩА ТА ДВЕРІ

Асортимент сейфів досить широкий і іноді буває важко визначити який саме сейф необхідний. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір. У Львові магазин «Сейфи» ТМ «Лука» знаходиться на вулиці Ів. Франка, 27 з вересня 2002 року.

Саме тут Ви маєте можливість побачити та придбати різноманітні сейфи, тайники, металеві шафи, коробки, ключниці або замовити за допомогою сайту.

В нас ви зможете придбати сейфи, шафи для офісу, банку, приватної квартири, готелю; для зберігання документів, цінних речей, зброї, комп’ютерних носіїв інформації та ін.

Поруч з серійними моделями ми завжди готові запропонувати виготовлення сейфів на замовлення, наприклад, з оздобленням деревиною, склом, велюром під ваш розмір, колір та смак.
Крім виробництва та продажу, ми також надаємо послуги із гарантійного та сервісного обслуговування всієї продукції, ремонту та аварійного відкривання сейфів різних типів і торгівельних марок.

Продукція нашої фірми – це висока надійність, якісь, естетичний європейський вигляд та помірні ціни.

Співробітники гарантують Вам якісне обслуговування та повагу. Ми шануємо своїх клієнтів та з радістю працюємо з ними упродовж тривалого часу.