Двері для сховищ ЛУКА ДБ-5 (Лука, Україна)

Код: 2491006
На замовлення
Ціну уточнюйте

Двері для сховищ ЛУКА ДБ-5 (Лука, Україна)

Порівняти

По Львову і по Україні.

Картка, готівка, безготівка.

Гарантія якості.

Додати відгук

Дякую за відгук. Ваш коментар буде опубліковано після перевірки модератором!

Ваш коментар може бути першим

Двері взламостійкі призначені для сейфових кімнат, банківських сховищ. Конструкція дверей відповідає 5 класу опору за ДСТУ 4012.1:2005. Багатобічна ригельна система замикання призводиться до руху потужною ручкою-штурвалом та блокується замковим механізмом. Взламостійкі захисні двері встановлюються передусім в приміщеннях, де існують вимоги до підвищеної безпеки, тобто в банківських сховищах, приміщеннях для VIP персон або безпечних кімнатах-сховищах (так звані SafeRoom).

Конструкція дверей складається з:

  • рами (дверної коробки), яка закріплюється в стінному прорізі;
  • зовнішніх броньованих дверей;
  • внутрішніх гратчастих дверей, які відчиняються всередину приміщення;
  • отворів для підведення кабелю сигналізації.

Конструкція дверей передбачає встановлення замків, сертифікованих за ДСТУ 4012.3 «Замки високої безпеки»: MAUER (Німеччина), STUV (Німеччина), LA GARD (США). Клас встановленого замка залежить від обраного замовником класу захисних дверей.
Дизайн дверей відповідає сучасним вимогам та враховує можливість відвідування сховищ VIP-кліентами. Такі двері можуть бути з різними видами оздоблення: від фарбування, до меблевих фасадів.

За бажанням замовника виконується доставка та монтаж дверей в будь-якому населеному пункті. Вартість цих робіт розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку.

Вага, кг.: 0.000

Наш магазин знаходиться за адресою: Львів, вул. І. Франка, 27, магазин «Сейфи».